На главную страницуПослать письмо
О нас Наша история Образование Наши партнеры Наши предприятия Наше правление Профсоюз Публикации Объявления Разное Контакты

Мы приглашаем Вас принять участие в семинарах, где Вы сможете задать интересующие Вас вопросы и получить консультацию специалистов на тему "Развитие рыночных отношений в Харьковской области".


      погода в г. Харьков
      Информер УФС
         
         
         

 

Харківський кооперативний торгово-економічний коледж


          Завжди раді бачити Вас за адресою: 61010, м.Харків, Нетеченська набережна 14а, телефон (057) 731-54-49, coopteh@kharkov.ukrtel.net, www.xktek.ho.ua

         Торгово-економічний коледж засновано у 1963 році. Сьогодні він здійснює підготовку конкурентноздатних фахівців на денній, заочній та екстернатній формах навчання за спеціальностями:
          - Товарознавство та комерційна діяльність;
          - Товарознавство в митній справі;
          - Ресторанне обслуговування;
          - Фінанси і кредит;
          - Бухгалтерський облік;
          - Виробництво харчової продукції.
А також за професіями:
          - Кухар, кондитер;
          - Офіціант, бармен;
          - Продавець;
          Контингент студентів понад 1000 осіб. Торгово-економічний коледж має ліцензії Міністерства освіти і науки України, видає диплом державного зразка.
          Рівень підготовки фахівців в торгово-економічному коледжі відповідає Державним стандартам освіти, випускники торгово-економічного коледжу користуються попитом на ринку праці, продовжують навчання в ВУЗах ІІІ-ІV рівня акредитації за скороченим терміном.
          На базі коледжу відкрито заочний факультет Полтавського університету споживчої кооперації України за спеціальностями: “Облік та аудит”, “Товарознавство та комерційна діяльність”.

Педагогічний колектив

          У забезпеченні якісного навчання студентів вирішальна роль належить педагогічному колективу.
          Навчально-виховний процес в коледжі забезпечують 50 викладачів, більшість з них – викладачі першої та вищої категорій, викладачі-методисти. Кадрова політика коледжу направлена на оновлення колективу, систематично здійснюється підвищення кваліфікації викладачів.
          Основним напрямком роботи педколективу є реалізація методичної проблеми “Впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес”.

Навчання студентів

          Активно впроваджуються комп`ютерні технології, всі комп`ютери підключені до локальної мережі та Internet, що дозволяє майбутнім спеціалістам вивчати інформаційні системи і технології в менеджменті, обліку, фінансах, електронну комерцію. Студенти всіх спеціальностей крім диплому отримують свідоцтво оператора комп`ютерного набору. Велика увага приділяється практичній підготовці студентів, інтеграції теорії з практикою роботи організацій. Традиційними стали заняття на виробництві, зустрічі “за круглим столом” з провідними спеціалістами даного фаху, професійні конкурси, тижні спеціалістів, презентація студентами товарів вітчизняних виробників. Цьому сприяють тісні стосунки коледжу з місцевими підприємствами – ВАТ «Пивзавод Рогань», ЗАТ «Харківська кондитерська фабрика «Харків`янка».
          Базами виробничої практики є кращі підприємства та організації різних форм власності, які застосовують прогресивні методи роботи та мають кваліфікований персонал для керівництва практикою студентів. Це Харківське обласне споживче товариство, кращі райспоживспілки та споживчі товариства, ДП митний ліцензійний склад «Оптор», гіпермаркет «Метро Кеш енд Кері», українсько-американське підприємство «Рост», ТОВ «Нора», ТОВ «Натвест ЛТД», брокерські фірми, Торгово-промислова палата, сучасні ресторани, кафе.
          Студенти в період практики виконують науково-дослідницьку роботу, матеріали якої активно використовуються в навчально- виховному процесі. Створено студентське споживче товариство, що дозволило докорінно змінити світогляд студентів по відношенню до споживчої кооперації, адаптуватись на ринку праці, підготуватись до контактів з майбутніми роботодавцями, зробити оптимальну оцінку власних знань та умінь.

Актуальна інформація

- Забезпеченість комп`ютерами навчально-виховного процесу комп`ютерами перевищує нормативи, встановлені Міністерством освіти і науки України;
- Усі комп`ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до Internet;
- Працює електронна бібліотека;
- Студенти мають право одночасно навчатись в коледжі за двома спеціальностями;
- Коледж забезпечує усіх студентів базами практики;
- Створено студентське споживче товариство;
- Діє Центр прогнозування кар`єри;
- Крім диплома фахівця випускники отримують свідоцтво оператора комп`ютерного набору, продавця, кухаря, кондитера, офіціанта;
- Більшість ВУЗів ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Харкова приймають випускників коледжу на скорочений термін навчання за спорідненою спеціальністю;
- На базі коледжу працює факультет заочно-дистанційного навчання Полтавського університету споживчої кооперації України, де за скороченим терміном продовжують навчання майже 60% наших випускників;
- Створена Асоціація випускників.


Соціальний захист студентів коледжу:

- Стипендії студентам, що навчаються за державним замовленням;
- Три іменні стипендії коледжу, дві стипендії Правління Харківської облспоживспілки;
- Стипендії Президента України, Верховної Ради України;
- Стипендія міського голови О.С. Масельського;
- Безкоштовна медична допомога;
- Пільговий проїзд у транспорті;
- Щорічна матеріальна допомога;
- Моральне і матеріальне заохочення учасників олімпіад, конкурсів, відмінників навчання;
- Надання тимчасових робочих місць під час канікул;
- Проходження практики на оплачуваних посадах;
- Більшості випускників надається перше робоче місце.

Умови для розвитку особистості студентів

          Працюють клуби за інтересами, предметні гуртки, художня самодіяльність (КВК, вокальний, танцювальний, інструментальний гуртки), спортивні секції, університети здоров`я і правових знань. Зацікавленості студентів до обраної спеціальності сприяють професійні конкурси, предметні олімпіади, міжвузівські науково-практичні студентські конференції, всеукраїнські конкурси:
- фестиваль “Зірки кулінарного мистецтва” в рамках Великої Слобожанської ярмарки;
- олімпіадах з комп`ютерної техніки, математики;
- чемпіонат Харкова з кулінарного, кондитерського мистецтва;
- брейн-ринг з економіки, правознавства;
- кращий кухар, кондитер;
- знавців української мови ім.П.Яцика;
- «Студентські перлини - тобі, Україно».

          В коледжі постійно проводяться конкурси на кращу навчальну групу та кращого студента. Краща група нагороджується екскурсійною поїздкою до м.Києва та інших міст України.
          Діє студентське самоврядування, працює загін “Турбота”, члени якого приймають участь у всеукраїнських акціях “Милосердя” та волонтерському русі, співпрацюють з міськими молодіжними організаціями, українським культурним центром міста.
          Улюбленими стали традиційні свята:
- Виставка-продаж "Золота осінь"
- Посвята у студенти
- Посвята у студенти
- День студента
- Новорічне свято
- День відмінника
- Козацькі розваги
- День Здоров`я;
- Міс коледжу

          При коледжі діє музей споживчої кооперації. Радою музею організована пошукова та дослідницька робота. В міському огляді- конкурсі музей зайняв 1-е місце серед музеїв навчальних закладів. За підсумками конкурсу музеїв, присвяченого 140-річчю створення першого споживчого товариства в Україні, нагороджений дипломом другої премії.

Подробнее на сайте колледжа www.xktek.ho.ua

 

© Oblpotrebsouz все права защищены.