На главную страницуПослать письмо
О нас Наша история Образование Наши партнеры Наши предприятия Наше правление Профсоюз Публикации Объявления Разное Контакты

Мы приглашаем Вас принять участие в семинарах, где Вы сможете задать интересующие Вас вопросы и получить консультацию специалистов на тему "Развитие рыночных отношений в Харьковской области".


      погода в г. Харьков
      Информер УФС
         
         
         

 

 


  Ми розумні і кмітливі.


  14 листопада в Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі відбувся перший турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» на кубок ССТ «Кооперація Харківщини». Ініціатором заходу став палкий прихильник і учасник таких ігор – голова Правління Спілки споживчих товариств «Кооперація Харківщини» Юрій Яковенко. До складу журі також входили заступник голови Об’єднання профспілок Харківської області Ніна Караван, члени клубу «Що? Де? Коли?» Барвінківського району Юрій Ситник і Роман Векшинський та викладач історії Ольга Неонета, яка, до речі, активно сприяла організації ігор.

  Турнір розпочався досить незвичайно. Прозвучала арія, яка стала візиткою телевізійної версії гри «Що? Де? Коли?»: «Що наше життя? – Гра!». Ця цитата з відомої повісті О.С. Пушкіна «Пікова дама» і стала ключовою відповіддю на перше запитання.

  Для участі в турнірі були відібрані шість студентських команд із креативними назвами: «Тріумф», «Молодь 21 століття», «Технологи», «Тюбик», «Хитрий лось» та «Оптимісти». Крім того, організатори турніру запросили досвідчену команду викладачів та працівників коледжу («Кооперація И») та команду гостей – працівників споживчої кооперації («Спілка»).

  Гра складалась із двох основних раундів по 15 запитань у кожному. На обговорення питання відводилась лише одна хвилина. Команда отримувала бал лише в тому випадку, коли відповідь на поставлене запитання була абсолютно точною.

  Командний дух та здорова конкуренція зробили свою справу. За результатами першого раунду всі команди набрали майже однакову кількість балів (із незначною різницею в 1–2 бали). Другий раунд – і декілька команд-учасниць були вже за один крок від перемоги. До фіналу потрапили три команди. Для визначення призових місць журі проводило додатковий раунд із 10 запитань. Оголосили результати. Уболівальники і учасники затамували подих і… виявилося, що дві команди-фіналістки відповіли правильно на однакову кількість запитань. Інтрига зберігалася. Організатори вирішили задавати запитання доти, доки одна з команд не зробить помилку. Таким чином, розіграли ще 7(!) запитань…
  Настав момент істини: оголошення результатів турніру, вручення подяк усім командам та нагородження переможців.

  Почесне перше місце посіла команда майбутніх фахівців з фінансів та оціночної діяльності з промовистою назвою «Тріумф». Капітан команди – Микола Іванников, студент третього курсу коледжу. Саме ці студенти стали володарями перехідного кубку – символу знань Сови. Голова обкому Профспілки працівників споживчої кооперації Наталія Понаровська підкреслила, що це не просто Сова-скарбничка, а справжня скарбниця для накопичення знань та мудрості.

  Друге місце посіла збірна команда викладачів та працівників коледжу «Кооперація И». Капітан команди – викладач Наталя Єрмакова із задоволенням відмітила, що «учні перевершили своїх викладачів. До речі, в цьому році команда «Кооперація И» брала участь у турнірі «Що? Де? Коли?», який організовувало Об’єднання профспілок Харківської області.
  Третє місце виборола команда «Технологи» під керівництвом студента другого курсу Даніїла Скрябіна.
  Як повідомили організатори гри, другий її турнір відбудеться напередодні студентського свята у січні 2014 року.


 

© Oblpotrebsouz все права защищены.